.

.

Зимата е Топло Пот Џогирање Одговараат, Мажи Маскирани Џемпер Сомот Панталони Спортски Одговараат, Плус Сомот Дебели Голема Големина

Зимата е Топло Пот Џогирање Одговараат, Мажи Маскирани Џемпер Сомот Панталони Спортски Одговараат, Плус Сомот

мислење на клиентот:

DEN 1044.00
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење/Рака Мие. 【МАТЕРИЈАЛ】- Тренерки Поставите Школка : Памук, Полиестер; Надеж : Крзно Руно; Многу Еластичен, Мека, Мазна и Удобен за Носење, Обезбедува Подобра Изолација и Екстра Надолу-како Топлина. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】- ❶.Спортски Одговараат Јакна : Со Аспиратор, Ребрести Полите и Манжетни Печат во Топлина, Две Коса Џебови, Комплетна Поштенски Нагоре, Безбол Стил; ❷.Спортски Панталони : Деликатна Половината Еластична Дизајн со Drawstring, Лесно да се Стави На.Џебовите На Двете Јакна и Панталони, Погодно за Вас да се Донесе Мали Работи Со Вас, Како Копчиња, Телефон. 【КОЛОКАЦИЈА】- Mens Работи Одговараат на Собата, Класичен, Модерен, Одлична за Сите Сезони.Можете Да го Спарите Оваа Џогирање Одговара Заедно или Одделно Го Спарите со Т Кошули/дуксери или Други Песна Панталони за Diffrent Изгледа.Може да додадете Додадете Некои Додатоци Како Бејзбол Капа и Sunnies. 【ПОВОД】- Mens 2 Парче Сите Спортски Дизајн го Прават Овој Работи Одговараат Едноставна, Убава и Удобно.Повик за Мода, Совршен за Секојдневна облека, Скитници, Дом, Салата, Кошарка, Пешачење, Трчање, Џогирање, Activewear, Тренингот, Фитнес, Активности на Отворено и Дневни Секојдневен Носат.Исто така Добар Избор за Подарок на Вашиот Татко, Син, Дечко и Пријатели. 【ИЗВЕСТУВАЊЕ】:❶.Згрижување : Ова 2 Парчиња Атлетски Спортски Секојдневен Пот Одговара не Само што Не е Удобно, Но исто Така е Едноставен за Рака или со Машина за Миење; ❷.Спортски Одговара Употреба Азија Големини, Пред Да Нарачате, Се Препорачува Да Се Однесува На Нашиот Големина Водич Да Се Избере Соодветна Големина.SPECIFICATIONSMaterial : Polyester Pant Затворање Тип : Патент Fly Closure Тип : Zipper Sleeve Должина(Cm) : Full Style : Casual Out Страна Должина : Long Decoration : Pockets Pattern Тип : Solid WARM TIPS1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.39"-1.18" грешка;2. Поради различни светлина и монитор резолуција, вистински производ бојата е малку поинаква од слика, ве молиме да се разбере.ПАКЕТ CONTENT1 * Унисекс Маскирани Тренерки Сет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите