.

.

DJASM ydtzf Мажите Поставува Капка Превозот Дуксери+Панталони Спорт Одговара на Повик, Суичери Спортски Тренерки (Боја : G, Големина : XXXL Код)

DJASM ydtzf Мажите Поставува Капка Превозот Дуксери+Панталони Спорт Одговара на Повик, Суичери Спортски Тренерки

мислење на клиентот:

DEN 7418.88
Достапност
Во достапна форма

Со солидна боја и drawstring дизајн, оваа качулка панталони поставите прави да изгледа така младешки и активни.Со предниот џеб дизајн, оваа мажите sweatshirt панталони во собата може да се направи вашата рака да се загрее.Изработени од висококвалитетен полиестер материјал, унисекс sweatshirt панталони собата е мека, дише и удобен за носење.Моден sweatshirt панталони собата е погодна за секојдневно носење, канцеларија, забава, одмор, слободно време, и така натаму.Предмет Тип : Дуксери,Применливи сценарио : Одмор.Материјал : Polyester Gender : MENPattern Тип : Solid Clothing Должина : Regular Collar : Hooded Item Тип : Hoodies Closure Тип : None Sleeve Стил : Regular Hooded : Yes Thickness : Fleece Type : Regular Detachable Дел : NONECollar тип : hooded Style : Покрие head Applicable сценарио : Leisure With солидна боја и drawstring дизајн, оваа качулка панталони поставите прави да изгледа така младешки и активни.Со предниот џеб дизајн, оваа мажите sweatshirt панталони во собата може да се направи вашата рака да се загрее.Изработени од висококвалитетен полиестер материјал, унисекс sweatshirt панталони собата е мека, дише и удобен за носење.Моден sweatshirt панталони собата е погодна за секојдневно носење, канцеларија, забава, одмор, слободно време, и така натаму.Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Sweatshirt1 x Pants Occasion : 2 Парче Облека Совршен за Работа на Повик, Партија, Clubwear, Настан, Слободно време, Тренингот, Спорт & Фитнес, Вежбање Activewear, Џогирање, Работи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите