.

.

adidas Жените Essentials Логото Full-Zip Качулка

adidas Жените Essentials Логото Full-Zip Качулка

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените е полн-zip качулка за опуштање во удобноста.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.DRAWCORD ХУД : се Повлече до хауба, cinch на кабли и мелодија во себе.КЕНГУР ЏЕБОВИ : Чувајте ги вашите раце топли.РЕЦИКЛИРАНАТА СОДРЖИНА : Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Земете го вашиот стил со вас каде и да одите со овој жените качулка.Целосната-zip пред и drawcord-прилагодлив худ ги обезбеди сите покриеност ви треба.На adidas логото од ракав го комплетира изгледот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите