.

.

Најк Девојка Темпо Шорцеви

Најк Девојка Темпо Шорцеви

мислење на клиентот:

DEN 354.96
Достапност
Во достапна форма

Еластична,Полиестер.Еластична затворање. 100% Полиестер.Еластична затворање.Дпи-ОДГОВАРА ткаенина да фитил пот подалеку и да ви помогне да бидете сува и удобно.Еластична корселе за сит удобност.Вграден-во поставата за утеха и поддршка.Помогне да ја да одат на далечина во Најк Малку Девојки Темпо Шорцеви.Со влага-wicking лагер, овие атлетски bottoms обезбеди удобен поддршка за вашиот малку еден.Контраст боја, дизајн и Swoosh логото покаже својата спортски стил без разлика дали таа е во игра или преземање на пауза.Да ја покаже својата спортски страна, во Најк Темпо шорцеви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите