.

.

MO ДОБРА Mens Тренингот Секојдневен Шорцеви за Џогирање,Удобен и Лабава со Патент Џебови и Еластичен Појас Големи и Високи

MO ДОБРА Mens Тренингот Секојдневен Шорцеви за Џогирање,Удобен и Лабава со Патент Џебови и Еластичен Појас Големи

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Машина За Миење. 85% Памук 10% Полиестер, 5% Spandex.Еластичен појас одговара половината големина од половината 28 до 39 инч.Моден дизајн со две кожа подлога во корселе и користење на зелени патент кој се изгледа опуштено и енергичен.Оваа шорцеви користи повеќе памук и помалку полиестер,тоа не е само може да донесе повеќе удобно на телото, но, исто така, може да се задржи се тресат по многу време за перење.Миење : Рачно или машински.Било какви прашања во врска со овој производи,ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите