.

.

Црн Дијамант Опрема - Мажите Решение Merino Hoody - Astral Сина

Црн Дијамант Опрема - Мажите Решение Merino Hoody - Astral Сина

мислење на клиентот:

DEN 3441.60
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Merino.Црн Дијамант Опрема : Проектирање и конструирање на најдобрите светски маратон, скијање & планина опрема од 1957. Тука на Црн Дијамант сето тоа е за качување и скијање.Делиме исти искуства кои што правиш на карпа, мраз и снег и овие искуства им помогнам ни да се направи најдобро опрема е можно за нашите во светот семејството на climbers и скијачи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите