.

.

Женска Ски Одговараат Јакни и Панталони Аикидо Топло Зима Снег Грб Маскирани Водоотпорен Windproof Изолирани

Женска Ски Одговараат Јакни и Панталони Аикидо Топло Зима Снег Грб Маскирани Водоотпорен Windproof Изолирани

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

полиестер.WINDPROOF И ДИШЕ : 1) монтажни и прилагодливи бура аспиратор со drawstring помага да се задржи ветрот надвор. 2) Еластична ракави со растеглив палецот дупки може да се задржи облачно и студено правец од внесување на ски јакна ракави. 3) внатрешните прилагодливи снег здолниште, внатрешниот drawcord полите, спречување на снегот од внесување на дното на јакна, додека тоа го прават отворено спорт.ВОДООТПОРЕН : Целосно Снимени Шевовите-20mm снимени шевовите се обезбеди физичка бариера која ги спречува водата од протекување низ шевовите, крои или се приклучува на ткаенини, што секоја педа на outwear водоотпорен.Што може да ве сува и удобно од дожд.АНТИ-СТАТИЧКИ s дизајн,кој може да се задржи топло и да се заштити од ветрот(ладно) кога ви се случува било outdoorsactivties,како што се,skiiing,аикидо,пешачење,итн.Покрај тоа,постојат голем внатре во џеб и внатре во џеб слушалка со дупка во неа,што може да поставите вашата слушалка и вашиот паметен телефон. 2.Пријатен температура : Можете да забележите постојат полите windproof здолниште тока и монтажни шапка,која ви донесе комфорна температура и вие сакајте се чувствуваат премногу ладни или премногу жешка. 3.Дише и Брзо Сушење : Издише мрежа патент дизајн,можете да секогаш имајте пријатна и суво време на вежбање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите