.

.

ЛОНДОН МАГЛА Бебе Девојки Midweight Руно Наредени Јакна Грб

ЛОНДОН МАГЛА Бебе Девојки Midweight Руно Наредени Јакна Грб

мислење на клиентот:

DEN 678.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.еластична затворање.Машина За Миење.КАВГА ДНОТО.ПЕЧАТЕНИ ХУД ОБВИВКА.СРЦЕ ОБЛИК ПРЕД ЏЕБОВИ.MIDWEIGHT.MIDWEIGHT.Оваа пролет јакна ќе биде одличен прилог на вашето пролет гардероба Оваа пролет грб е совршен за вашата малку еден Ова девојки јакна е голем дар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите