.

.

Универзитет на Џорџија Bulldogs Круг G Новородено Бебе Бебе Varsity Јакна

Универзитет на Џорџија Bulldogs Круг G Новородено Бебе Бебе Varsity Јакна

мислење на клиентот:

DEN 1559.76
Достапност
Во достапна форма

Предвремени затворање.Официјално лиценцирани производ на Националната Колегиум Атлетска Асоцијација (NCAA).Ултра Издржливи, Топ-of-the-Линија Лепило, преносот на Топлината Екран Печати.Направени од страна на Креативни Трикотажа.Проверете сите Креативни Трикотажа производи за поддршка на вашиот омилен тим!. 100% Ултра Мека Памучна.Лесно Snap Копчиња.Започнете ја вашата љубител на спортот надвор во ред со оваа премиум varsity јакна од креативни генијалци на Креативните Трикотажа.Секој костум е направен на премија, ултра-меки памук и карактеристики на ултра издржливи, топ-of-the-линија лепило, преносот на топлината екран печати, двајца предни џебови, и боја, лесно-snap копчиња.Натпреварот оваа јакна со т-маица и фармерки од Креативните Трикотажа, и вашиот малку ќе изгледа како крајна љубител на спортот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите