.

.

МРЗЛИВИ МАЧКА,Мачка Јака со Бел, Сет од 5, Безбедно Јаки за Мачки, Најлон, Мешани Бои, Пет Јака, Отцепување Мачка Јака(5-Pack)

МРЗЛИВИ МАЧКА,Мачка Јака со Бел, Сет од 5, Безбедно Јаки за Мачки, Најлон, Мешани Бои, Пет Јака, Отцепување

мислење на клиентот:

DEN 161.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет:Прво на сите, на нашите пет јака е направен од висок квалитет на трајни најлон.Тоа е 100% фирма и не исчезнат.Прилагодлив од 7 до 12 инчен со snap тока, 3/8 инчи ширина.Отцепување:Кога домашно милениче е повлече од една моќна сила, јака ќе одвои и да падне.Го штити нејзиниот врат е добро.Направи посигурно.Multicolor:Содржи 5 различни бои (црвена, розова, портокалова, сина, светло виолетова), нека вашето домашно милениче се промени во кое било време, прави да се чувствуваат подобро.Пакет 5 јака компјутери/пакет Јака Прилагодлива Големина од 7 до 12 инчен со snap тока, 3/8 инчи ширина.Безбедност тока Кога домашно милениче е повлече од една моќна сила, јака ќе одвои и да падне.Го штити нејзиниот врат е добро.Направи посигурно.Боја Содржи 5 различни бои (црвена, розова, портокалова, сина, светло виолетова), нека вашето домашно милениче се промени во кое било време, прави да се чувствуваат подобро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите