.

.

Хаи Lan 3 Pack Миленичиња Куче, Мачка Јака Бел Три со Hummer Clasps DIY Додатоци за Јака Гласно Бел Маче Безбедност (Боја по Случаен избор)

Хаи Lan 3 Pack Миленичиња Куче, Мачка Јака Бел Три со Hummer Clasps DIY Додатоци за Јака Гласно Бел Маче Безбедност

мислење на клиентот:

DEN 80.16
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Бакар.Големина : Бел Должина : 18mm,Вкупната должина(со hummer затворач) : 30мм околу.Умерена звук, лесни, издржливи.Во прилог на домашно милениче е јака, појас, ѓердан, облека, итн.Лесно да се закачите : hummer clasps ви дава повеќе погодност.Карактеристики : Материјал : Copper Size : Еден Size Size : Бел Должина : 18mm Total должина(со hummer затворач) : 30мм околу.Боја : Random Quantity : 3 Еез.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите