.

.

KOqwez33 Мачка Бел Јака Кучиња Маче Јака со Бел -Задави Полиестер

KOqwez33 Мачка Бел Јака Кучиња Маче Јака со Бел -Задави Полиестер

мислење на клиентот:

DEN 1471.20
Достапност
Во достапна форма

Усвојување на премиум материјали и парична казна изработка, ова домашно милениче јака со безбедно тока е блага кон кожата, прилагодлив, пријатна за носење и не ќе го притисне на вашето домашно милениче вратот.Ова домашно милениче јака изгледа симпатична и стилски заради единствена шема, светла црвена и празнична pendant, што значи auspiciousness и богатство, кое создава празнично празничниот амбиент на вашиот дом и ќе го направат вашето домашно милениче повеќе убави.На пет јака е направен од премиум полиестер.Ширина на пет јака е 1cm и прилагодливи опсег е од 20 до 30 cm.Тоа е многу погоден за кучиња, мачки да се носат на новата година, пролетниот фестивал, прослава, фестивал, забава, итн.и тоа е исто така добар избор за секојдневните облекување.Спецификации : Дизајнирани со единствена шема, светла црвена и празнична pendant што значи auspiciousness и богатство, на пет јака го прави вашето домашно милениче повеќе симпатична и модерен како и, исто така може да додадете празнична атмосфера за одмор.На пет јака кој е уникатен модел, светла црвена и празнична pendant, што значи auspiciousness и богатство, кое изгледа прекрасна и убава и ќе го направи вашето домашно милениче повеќе симпатична и е исто така одлична фестивалска атмосфера, проп.Уникатен модел, светла црвена и празнична pendant, што значи auspiciousness и богатство, направете вашето домашно милениче повеќе симпатична и модерен, и исто така може да додадете свечен празничен амбиент.Карактеристики : Усвојување на премиум материјали и парична казна изработка, ова домашно милениче јака со безбедно тока е блага кон кожата, прилагодлив, пријатна за носење и не ќе го притисне на вашето домашно милениче вратот.Премиум материјали и парична казна изработка обезбедува пет јака е блага кон кожата, удобно за вашето домашно милениче да се носат.И безбедно тока дизајн се обезбеди домашно милениче јака го задржува вашиот миленик вратот атмосфера.Тоа е многу погоден за кучиња, мачки да се носат на Новата Година, Пролетниот Фестивал, прослава, фестивал, забава, итн.И тоа е исто така добар избор за секојдневните облекување.Ширина : 1cm/0.39" (Прибл.)Должина : 20cm-30cm/7.87"-11.81" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пет Јака.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите