.

.

GWTech Dumbell Стеги 1 инч, Тешки Вежба Јаки 1 (25мм САМО) Брзо Ослободување Пар на Заклучување Стандардна Тежина Бар Плоча Брави Јака Клипови за Тренингот Кревање Фитнес Тр?

GWTech Dumbell Стеги 1 инч, Тешки Вежба Јаки 1 (25мм САМО) Брзо Ослободување Пар на Заклучување Стандардна Тежина

мислење на клиентот:

DEN 182.16
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов,Внатрешен Дијаметар Големина : 1 инч.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ГОЛЕМИНАТА(1",1 ИНЧ,25ММ BARBELL СТЕГИ),Заклучување 1 инчен барови.Ако ви треба 2-инчен barbell менгеме, ве молиме пребарување "GW Техника barbell прстиња", или ASIN : B08 MZ9 PSRN.Материјал : засилен пластика ,ABS (ВИСОК Квалитет : Најлон 662),Пакет Вклучуваат : Пар од 1 Инч Barbell Стегач(2 единица).Ве молиме имајте на ум : Овој barbell клип се користи само за barbell барови со дијаметар од 25мм.Ве молиме мерка вашиот barbell бар дијаметар пред купување.Задоволство Гарантира : Ако сте незадоволни со нашите 1 инчен стандард barbell менгеме, едноставно ги врати преку 's без проблеми се враќа.Лесен за употреба, една рака го инсталирате ~ Пролет погон,Овие јаки се омилени за crossfit и многу други комерцијални спортски сали.Dumbell Стеги 1 инч.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите