.

.

KCODOL 2 инчен Barbell Стеги, Брзо Ослободување Пар на Заклучување 2 Олимписки Бар Тежина Плочи Јака Клипови, за Тренингот Кревање Фитнес Тренинг Bodybuilding

KCODOL 2 инчен Barbell Стеги, Брзо Ослободување Пар на Заклучување 2 Олимписки Бар Тежина Плочи Јака Клипови,

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : засилен најлон смола рамка / природна гума притисок влошки / Нерѓосувачки челик, метални делови.Нашите barbell јаки се користи со 2" дијаметар прилагодливи гира рачки и barbell барови (работа со 2" со дијаметар од Конец и Мазна Barbell/Гира, Директно Бар, EZ/W Навивам Бар, Tricep Бар).Ако ви треба barbell стеги 1 инч, ве Молиме да пребарувате KCODOL 1 инчен Barbell Клипови.Усвојување на лесен-за-користење на дизајнот, една рака инсталација и отстранување.Дури и за интензивна браник плоча вежбање, Cross Fit конкуренција, Олимписки кревање, платформа за кревање вежбање, или други екстремни крст-обука средини, 2 инчен тежина стеги може да обезбеди цврста, не се лизга задржете.Се препорачува За : Гаража спортски сали, Cross Fit кутии, комерцијални спортски сали, спортски перформанси, воена обука. 100% Задоволни Услуга : Кога имате било какви мислења или сугестии по добивање на 2 инчен тежина бар стеги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ви даде најмногу задоволителен одговор, KCODOL сите штабови ви благодариме за купувањето!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите