.

.

Funko Поп! Дизни: Maleficent 2 - Maleficent,Multicolor,3.75 инчи

Funko Поп! Дизни: Maleficent 2 - Maleficent,Multicolor,3.75 инчи

мислење на клиентот:

DEN 429.36
Достапност
Во достапна форма

Пакет димензија : 3.5" L x 4.5" W x 6.25" Х. Стилизирана collectable стои 3 ¾ инчи висок, совршен за секоја Maleficent 2 вентилатор!.Проверете други Дизни личности од Funko & се Соберат сите нив.Funko ПОП.е 2018 Играчка на Годината и на Луѓето Избор награда за победникот.Големина : Стандард се Нурне во еден прекрасен свет на доброто и злото, љубовта и предавството со Поп!Празникот Maleficent.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите