.

.

Paasche Airbrush H-300R Една Акција Airbrush Постави и Компресор со Резервоар

Paasche Airbrush H-300R Една Акција Airbrush Постави и Компресор со Резервоар

мислење на клиентот:

DEN 4866.24
Достапност
Во достапна форма

Една Акција Airbrush : На една акција airbrush доаѓа со три глава големини.Airbrush со Компресор : комплет вклучува компресор со резервоар, регулатор и авто shutoff.Airbrush Комплет : Вклучува 7 четка за чистење комплет.Paasche Airbrush Комплет : Тоа го прави за голем почетници комплет.Paasche H Модел Airbrush е Направен во САД.Овој комплет е комбинација на Paasche една акција H-СЕТ, D3000 R компресор, (3) 3oz шише склопови и AC-7 чистење комплет.Ќе ги добиете сите три глава големини, 1oz шише собранието, 1oz складирање шише, (3) 3 oz шише собранија, 1/4 оз метал првенство, 6' плетенка воздух црева, клуч, airbrush закачалка и лекција книга.H airbrush е лесен за употреба, совршен за почетници или напредни корисници.Три спреј главите им овозможи на airbrusher да спреј речиси секоја боја за повеќето апликации.Одлично со вода или растворувач базирани на бои.На D3000 R доаѓа со 3/4 литри резервоар и регулатор со влага стапица.Компресор испорачува 20-30 PSI во зависност од спреј глава се користи.Овој комплет е комбинација на Paasche една акција H-СЕТ, D3000 R компресор, (3) 3oz шише склопови и AC-7 чистење комплет.H airbrush е лесен за користење совршен за почетници или напредни корисници.Три спреј главата им овозможи на airbrusher да спреј речиси секоја боја за повеќето апликации.Одлично со вода или растворувач-базирани на бои.На D3000 R доаѓа со 3/4 литри резервоар и регулатор со влага стапица.Компресор испорака 20-30 PSI во зависност од спреј глава се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите