.

.

Frylr Тешки 90 Степени Агол Менгеме, Се Лулаат На Вилицата, Агол Менгеме Прилагодливи Менгеме На Назад Со Една Рачка, Заварување Машини За

Frylr Тешки 90 Степени Агол Менгеме, Се Лулаат На Вилицата, Агол Менгеме Прилагодливи Менгеме На Назад Со Една

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Издржливи десен агол менгеме, кои се направени на Топлина Третираат Алуминиум Легура Тело и Челик Орев, цврсти и долготрајни.Прилагодливи ротациони вилицата за да го усогласи и задржете работа парчиња токму.им овозможува на две дрво блок на различни дебелини да се приклучи на 90 степени агол.Максимална стегање опсегот е околу. 2.68 во/68mm, може да се стега материјали, како челик род, метал цевка, дрво, дебело стакло, итн.Една рачка е полесен да се одржи, Анти-пропадна силна гумена рачка помага да се поставува веднаш.Сет вклучува агол стегачот и еден пар на ракавици.Совршен за заварување, обликување, дупчење, doweling, што кабинет, инсталирање Совршен за мебел, рамка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите