.

.

Агол Радиус Крајот Мелница, 16.00 милиметри кол.

Агол Радиус Крајот Мелница, 16.00 милиметри кол.

мислење на клиентот:

DEN 11949.60
Достапност
Во достапна форма

Месо Тело Кол. : 16.00 mm.Супер Легура (А) Компатибилност : Yes.Стврдне (H) Компатибилност : Yes.Должина на Сечење : 32.00 mm.Број на Флејта : 4. Агол Радиус Крајот Мелница, Одделение Микро Зрна, Листа Број 3915, Крај Милиони Стил Агол Радиус, Крај Милиони Материјал Карбид, Димензија Тип Метрички, Мелење Кол. 16.00 мм, Агол Радиус 0.60 мм, Еден Крај, Бројот на Флејта 4, Должината на Намалување 32.00 мм, Центар Крајот Мелница Сечење Тип, Целокупната Должина 100.00 мм, Заврши WXS, Директно месо тело Тип, месо тело Кол. 16.00 мм, Сечење на Ветер Десната Рака, Хеликс Агол 32 Степени /44 Степени , Крај Милиони Апликација Finishing Specification : месо тело Кол. : 16.00 mm Super Легура (А) Компатибилност : Yes Hardened (H) Компатибилност : Yes Length на Намалување на : 32.00 mm Number на Флејта : 4 Steel (P) Компатибилност : Yes Finish : WXSMilling Кол. : 16.00 mm Corner Радиус : 0.60 mm End Мелница Сечење Тип : Center Cutting на Ветер : Право Hand Cast Железо (К) Компатибилност : Yes Single Крај/Двојно Крајот : Еден End End Мелница Апликација : Finishing Stainless (M) Компатибилност : Yes Overall Должина : 100.00 mm List Број : 3915 Shank Тип : Straight Non Обоени (N) Компатибилност : Yes Item : Агол Радиус Крајот Mill End Мелница Материјал : Carbide Helix Агол : 32 Степени /44 Degrees End Мелница Стил : Агол Radius Grade : Микро Grain Dimension Тип : Метрички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите