.

.

ХАМБУРГ/NEXSTEP COMM PROD 6118-6 Црна, 14 6116-6 Склад Пченка Метла, Blac

ХАМБУРГ/NEXSTEP COMM PROD 6118-6 Црна, 14 6116-6 Склад Пченка Метла, Blac

мислење на клиентот:

DEN 1725.60
Достапност
Во достапна форма

Природни broomcorn има коса како фоликулите дека стапица и стари Честички Прашина.Отпорен на вода и долготраен. 1 1/8 инчен дијаметар природни лакирани тврдо се справи.Направен во САД.ХАМБУРГ/NEXSTEP COMM PROD 6118-6 Црна, 14" 6116-6 Склад 100% Пченка Метла, Blac.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите