.

.

DEWALT 20V MAX Литиум Јонска 4 1/2

DEWALT 20V MAX Литиум Јонска 4 1/2

мислење на клиентот:

DEN 2376.00
Достапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Visitto купи DEWALT 20-Volt Max Li-Ion Cut-Off Алатка (Алатка Само) DCG412 B.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите