.

.

Tmvel Амбиентниот Изолирани Оброците Жешко Тенџере Топла Пакет Храна Потоплите 3 Парчиња Во Собата, 1.6 L, 2.5 L, 3.5 L (Беж)

Tmvel Амбиентниот Изолирани Оброците Жешко Тенџере Топла Пакет Храна Потоплите 3 Парчиња Во Собата, 1.6 L, 2.5

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

Жешко тенџере поставите создаден за да ви помогне да се грижиме за големи собири и специјални прилики.Исклучително погоден за големи семејства.Дизајниран за да личат на украсни порцелан да се создаде впечатлива и препознатлив изглед, како и подигање на храна служат искуство.Чувајте храна топло подолго - preserve вкус и хранлива вредност од храната.Храна одделение од нерѓосувачки челик во внатрешноста на садови и капак и високо квалитетни пластични надворешниот.Ве молиме забелешка : јадења во собата, се е многу голем - димензии : 1 x 1.6 литри, 1 x 2.5 литри и 1 х 3.5 литри.Боја : Беж.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите