.

.

(2 Парчиња) ToneGod USB-C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер, USB Тип C Аудио Помошен Компатибилен Адаптер со Пиксели 4 3 2 XL, Галакси S20 S10 S9 Плус Забелешка 10, Рампа Про,Другар 30 20 Про

(2 Парчиња) ToneGod USB-C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер, USB Тип C Аудио Помошен Компатибилен Адаптер со

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Повик и контрола на јачина на звук и слушате музика додека користење на вашите омилени 3,5 мм слушалки и USB-C телефон В-тип адаптер.Tone God usb c слушалки адаптер обезбедува 96khz и 24-битна аудио излез, да ги задржи вашите оригинални слушалки квалитет. 【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ】Plug and Play.Usb c до 3.5 мм адаптер високо компатибилни со Пиксели 4 3 2 XL,Галакси Забелешка 10/Забелешка 10+,S20/S20 Плус/S20 Ултра/S20 Z Флип/S8/S9, Рампа Про 2018,HTC U11, Еден плус 6 T/7/7 Pro,од Суштинско значење телефон, Huawei Колега 30 20 10 Про, P30 P20 и повеќе. 【СТАБИЛНА И ИЗДРЖЛИВИ】Висок квалитет на материјални и оригинални чип обезбеди стабилност на пренос за подобро искуство, уживање во вашата омилена музика во секое време со помош на USB-C до 3.5-mm Џек за Слушалки Адаптер.Тип c до 3.5 помошен адаптер е лесен, повеќе од 10.000 пати на истегнување и се повторува вметнување и отстранување, се уште ги одржуваат добри перформанси. 【Го ПРАВИ ВАШИОТ ЖИВОТ ПОГОДНО】Овозможи репродукција на аудио од вашиот Тип-C телефон со вашиот 3,5 мм слушалки, слушалки, звучници, автомобил аудио со 3.5 мм помошен порта.Уживање во вашата музика или филмови во автомобил, во домашниот стерео систем или во која било сцена како што се патување, салата и други секојдневниот живот-sytle. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ】Ако имате било какви прашања во врска со типот c аудио адаптер, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во помалку од 12 часа.ЗА ТИП-C УРЕДИ Не дозволувајте вашиот 3,5 мм слушалки и слушалки оди да губите само затоа што вашиот уред не мора 3,5 мм џек.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ Добијат квалитет на звук конверзија со овој Dongle Слушалки адаптер!Инстант high-definition аудио излез, па можете да уживате во вашата музика во својата апсолутна најдобри.Анти-мешање дизајн обезбедува вашиот музика никогаш не е искривени или погодени уживајте во музичкиот свет!Компатибилен Со : Google Пиксели 2/2 XL/ Пиксели 3/3 XL/ Пиксели 4/4 XL, од Суштинско значење телефон Галакси Забелешка 10/ Забелешка 10 плус/S20/S20 Плус/S20+/S20 Ултра/S20 Z Флип/S8/S9 Подлога про 2018,Еден Плус 6 T, 7, 7pro HTC U11,U12,U Ултра Huawei Колега 30/20/10 про, P30/20 pro/Mate Рс Mi 8 9 10, забелешка 3, МИКС 2 S, MIX2 И сите USB тип c видиме Пакет се вклучени : Боја : Црна Количина : 2 Пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите