.

.

AC Адаптер за Полнач за Sony HDR-HC3, HDR-HC5, HDR-HC7, HDR-HC9 MiniDV видео камера камери и видео камери

AC Адаптер за Полнач за Sony HDR-HC3, HDR-HC5, HDR-HC7, HDR-HC9 MiniDV видео камера камери и видео камери

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 1x AC Адаптер, 1x Кабелот за Напојување Кабел ( Ние ќе ви испратиме Приклучокот Според Вашата Земја Стандард! ).Компактен AC Адаптерот Замена За Оригиналните SONY камери и видео камери AC-L20 AC-L20 A AC-L20 B AC-L20 C AC-L25 AC-L25 A AC-L25 B AC-L25 C AC-L200 AC-L200 B AC-L200 C AC-L200 D AC-L200 P Адаптер.Обезбедува Континуирана Моќ за Продолжен Видео Пука.Компактен, Лесен, и се Наменети за Патување; Направени од Високо Квалитетни Пластични, Бакарна Жица и Метални Материјали.Во светот Влезен напон : AC 100~240 V, 50~60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V/1.7 A; Уверение : Ro HS, FCC, CE итн.Ве молиме Контактирајте не Со било какви Прашања или проблеми - Ние сме Тука да помогнеме!Ќе се Фокусира на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите