.

.

Godox АК-R1 Додатоци Комплет за Godox H200R Прстен Флеш Главата Godox AD200 / AD200Pro / Godox V1 Круг Главата Флеш Додатоци со Магнетни Порта Лесен за Употреба

Godox АК-R1 Додатоци Комплет за Godox H200R Прстен Флеш Главата Godox AD200 / AD200Pro / Godox V1 Круг Главата

мислење на клиентот:

DEN 1416.00
Достапност
Во достапна форма

Се истакна : На АК-R1 треба да работат со H200 R(се продава одделно) за да се користи на AD200/AD200 PRO.АК-R1 додатоци комплет вклучува висок квалитет barndoors / саќе мрежа рефлектор / конусна snoot / diffuser топка за H200 R.Посебни магнетни дизајн ви помага брзо да промените во делови.Објектот содржина 11 парчиња како што е прикажано во главната слика.Answer : ___________________________ Note : Godox AD200 Флеш,Godox EC200,Godox H200 R Главата на сликата не се вклучени.Diffuser Купола.Snoot.Гел Во Собата.Саќе Мрежа.Четири-Насочно Barndoor Сет.Широк Diffuser Плоча.Отскокнување Картичка со Рамка.Се користи заедно со H200 R AD200/AD200 PRO.Користење на одделни со EC200. Посебни магнетни дизајн ви помага брзо да промените во делови.Се користи заедно со H200 R + AD200 PRO.Висок квалитет barndoors / саќе мрежа рефлектор / конусна snoot / diffuser топката, исто така, за Godox V1. Godox АК-R1 Додаток за Полнење за H200 R / V1 содржи magnetically-прилог изменувачи дека зголеми можностите на главата.Комплетот содржи snoot, четири-насочно barndoors, и саќе мрежа за да се намали зрак светла и селективно светлина вашиот предмет.Спротивно на тоа, речиси 180 степени купола, широк објектив, и отскокнување картичка со рамка се предвидени да се прошири на зрак.Конечно, филтер сет со три килибар КТ филтри и една зелена флуоресцентни филтер се исто така вклучени.Спецификација : .Пакет Тежина : 0.8 lb.Кутија Димензии (Dxšxv) : 7.2 x 4.0 x 2.1".Ставки Вклучени : .Diffuser Dome Snoot Gel Set Honeycomb Grid Four-Начин Barndoor Set Wide Diffuser Plate Bounce Картичка со Рамка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите