.

.

Pelnotac Контрола на Пристап Systerm,2.8 Инчи Tft Допир Капацитивни Екран во Боја Контрола на Пристап,со Повеќе Верификација Методи за Разни Инсталација Средини.

Pelnotac Контрола на Пристап Systerm,2.8 Инчи Tft Допир Капацитивни Екран во Боја Контрола на Пристап,со Повеќе

мислење на клиентот:

DEN 1236.00
Достапност
Во достапна форма

Со инфраред човечкото тело, уреди со покажувач на функцијата, тоа е повеќе интелигентни, лесен и брз.Покрај тоа што е контрола на пристап, тоа исто така може да се користи како врата со мерењето тонови на функцијата.Тоа е широко се користат во државните органи, интелигентна зграда објекти, канцелариски згради, high‑end имот заедници, колеџите и универзитетите, претпријатијата и институциите, индустријата и рударството претпријатија и на други места.Повеќе верификација методи, поддршка за препознавање на лице, лозинка, лична карта, што е погодно.Поддршка Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески и англиски јазик.Поддршка на Кинески и англиски глас го поттикнува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите