.

.

Нови AC Адаптер за LG BP125 BP125-N Blu-Ray Плеер WA-12M12FU Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ

Нови AC Адаптер за LG BP125 BP125-N Blu-Ray Плеер WA-12M12FU Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Моќ Адаптер за полнење.Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Auto (во Светот AC Влез).Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита. 90 дена гаранција за враќање на парите. 1 година производот ГАРАНЦИЈА.Превозот од САД!.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања во однос на овој производ, - ние сме тука да ви помогне!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите