.

.

Напојување Замена за Danelectro Кул Кат Fuzz Сп-1 Адаптер 9V

Напојување Замена за Danelectro Кул Кат Fuzz Сп-1 Адаптер 9V

мислење на клиентот:

DEN 1183.20
Достапност
Во достапна форма

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема. 9v 500m A Регулирани Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам.Бучава Слободни Напојување.Центар-Негативни Поларитетот. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел. 2.1 mm x 5.5 мм Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите