.

.

UpBright 9V AC/DC Адаптер Компатибилен со Jameco ReliaPro DCU090050 Relia Про Производ Нема 15561 9VDC 500mA DC9V 0.5 А 9.0 V Приклучок во Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот на Полначот (w/Уво Те?

UpBright 9V AC/DC Адаптер Компатибилен со Jameco ReliaPro DCU090050 Relia Про Производ Нема 15561 9VDC 500mA

мислење на клиентот:

DEN 263.52
Достапност
Во достапна форма

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 9 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Jameco Relia Pro DCU090050 Relia Про Производ Нема 15561 9 VDC 500m A DC9 V 0.5 А 9.0 V Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел Ѕид Полначот Мрежа ПСУ (со Машки Уво Телефонски Приклучок Совет.НЕ Барел Круг Приклучок.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.).Up Bright Нова Глобална 9 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Jameco Relia Pro DCU090050 Relia Про Производ Нема 15561 9 VDC 500m A DC9 V 0.5 А 9.0 V Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел Ѕид Полначот Мрежа ПСУ (со Машки Уво Телефонски Приклучок Совет.НЕ Барел Круг Приклучок.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.) CECCCROHS 100-240.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите