.

.

[УЛ Наведени] Omnihil 8 Нозе AC/DC Адаптер Компатибилен со Cradlepoint MBR1200B / CradlePoint MBR95 Рутер

[УЛ Наведени] Omnihil 8 Нозе AC/DC Адаптер Компатибилен со Cradlepoint MBR1200B / CradlePoint MBR95 Рутер

мислење на клиентот:

DEN 383.04
Достапност
Во достапна форма

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ - 6.5 Метри Вкупна Должина на Кабелот / Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТНО ВРАТИ ПРЕВОЗОТ / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите