.

.

UpBright USB на 5V DC Полнење Кабел PC Конектор за Напојување Кабелот Компатибилен со BISSELL 2986 Серија Модел 29861 29867 29868 29869 AeroSlim TurboSlim Литиум Јонска Cordless Рачни Вакуум Vac Почиста

UpBright USB на 5V DC Полнење Кабел PC Конектор за Напојување Кабелот Компатибилен со BISSELL 2986 Серија Модел

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови USB на 5 V DC Полнење Кабел PC Конектор за Напојување Кабелот Компатибилен со BISSELL 2986 Серија Модел 29861 29867 29868 29869 Aero Slim Turbo Slim Литиум Јонска Cordless Рачни Правосмукалка Аеро Тенок Турбо Тенок Рака Vac.Up Bright Нови USB на 5 V DC Полнење Кабел PC Конектор за Напојување Кабелот Компатибилен со BISSELL 2986 Серија Модел 29861 29867 29868 29869 Aero Slim Turbo Slim Литиум Јонска Cordless Рачни Правосмукалка Аеро Тенок Турбо Тенок Рака Vac CECCCROHS.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите