.

.

UpBright AC Кабел Компатибилен со Polk Аудио MagniFi MAX Две Мини Subwoofer SurroundBAR 9000 IHT 9000IHT IHT9000 AM1900-А SURBAR9000IHT 9500 IHT AM9500-А 9500BT 9500IHT IHT9500 BT9500 Говорникот

UpBright AC Кабел Компатибилен со Polk Аудио MagniFi MAX Две Мини Subwoofer SurroundBAR 9000 IHT 9000IHT IHT9000

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок Компатибилен со Polk Аудио Surround BAR 9000 IHT 9000 9000 IHT IHT9000 AM1900-А SURBAR9000 IHT 9500 IHT AM9500-А 9500 BT 9500 IHT IHT9500 BT9500 Инстант домашно Кино polkaudio Опкружувачки Бар Sound Bar Говорникот Безжична Subwoofer.Компатибилен со : Polk Аудио Magni Fi Subwoofer Magni Fi Subwoofer Систем 100 V - 240 V 50 Hz - 60 Hz 50 W AC Влез; Polk Аудио Magni Fi MAX Две Subwoofer Magni Fi MAX Subwoofer Систем 100 V - 240 V 50 Hz - 60 Hz 80 W AC Влез; Polk Аудио Magni Fi Мини Subwoofer систем за домашно Кино Систем (НЕ одговара Magni Fi Звук Бар.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.).Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок Компатибилен со Polk Аудио Surround BAR 9000 IHT 9000 9000 IHT IHT9000 AM1900-А SURBAR9000 IHT 9500 IHT AM9500-А 9500 BT 9500 IHT IHT9500 BT9500 Инстант домашно Кино polkaudio Опкружувачки Бар Sound Bar Говорникот Безжична Subwoofer CECCCROHS.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите