.

.

24V AC Полнач Одговара за Samsung HW-Q6CT HW-Q67CT HW-T60C HW-T60M HW-T510 HW-T550 HW-S40T HW-R60M HW-T45C П Т Серија Soundbar Напојување Адаптер за Кабелот

24V AC Полнач Одговара за Samsung HW-Q6CT HW-Q67CT HW-T60C HW-T60M HW-T510 HW-T550 HW-S40T HW-R60M HW-T45C П

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Techinal информации : Влез 100-240 V 50-60 Hz Излез 24 V.Одговара за Samsung Soundbar HW-Q6 CT HW-Q67 CT HW-T60 C HW-T60 M HW-T510 HW-T550 HW-S40 T HW-R60 M HW-T45 C П Т Серија.Безбедност : Со меѓународните квалитет, сертификација орган, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Дизајниран со висока температура отпорни, пламен retardant и оган-материјали отпорни на сите наши производи се обезбеди крајна заштита за вашите уреди.Пакетот Вклучува : 1 X AC Адаптерот 1 X УЛ Кабелот за Напојување.Ексклузивно полнење технологии кои се користат во нашите производи да се достави најбрз charing брзина.Вашиот уред ќе добие моќ брзо.Гаранција : Вашата шопинг искуство е важно за нас.Ако вие не го сакате Тоа, за било која причина, ние ќе радосно да го прифати враќањето и да даде вашите пари назад за 30 дена.И ние нудиме 12 месеци гаранција за размена.Како и да е, враќање или повраток се достапни.Одговара за Samsung Soundbar HW-Q6 CT HW-Q67 CT HW-T60 C HW-T60 M HW-T510 HW-T550 HW-S40 T HW-R60 M HW-T45 C П Т Серија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите