.

.

KONKIN BOO Замена Нови AC DC Адаптер за Ајкула DK12-133075A-U Dongguan Dongkun Напојување Полнач

KONKIN BOO Замена Нови AC DC Адаптер за Ајкула DK12-133075A-U Dongguan Dongkun Напојување Полнач

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста на контролата работна температура и стабилна работа.ЗАМЕНА на ПРОИЗВОДОТ : (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен)// Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез).Кабел Должина : 4ft.Нови AC DC Адаптер За Ајкула DK12-133075 A-U Dongguan Dongkun Напојување Полнач.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите