.

.

AC Адаптер за LG 34WP500, 34WP500-СТР Следење

AC Адаптер за LG 34WP500, 34WP500-СТР Следење

мислење на клиентот:

DEN 614.40
Достапност
Во достапна форма

Бренд Нови AC/DC Адаптер.Одличен квалитет замена на напојување за LG Монитор.Ги поддржува меѓународните напони.Опремен со над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ, ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите