.

.

AC/DC Адаптер за Полнач за Јамаха P-35 P35 P35-Б P35B Дигитални Пијано Тастатура Клучеви, 5 Метри, со LED Индикатор

AC/DC Адаптер за Полнач за Јамаха P-35 P35 P35-Б P35B Дигитални Пијано Тастатура Клучеви, 5 Метри, со LED Индикатор

мислење на клиентот:

DEN 143.28
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со : Јамаха P-35 P35 P35-Б P35 B Дигитални Пијано Тастатура копчиња.Текст : 100 V - 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите