.

.

Jopwkuin слепило на бои Очила за Мажи Корективни Очила Flippable Клип На Леќа Унисекс КОМПЈУТЕР Материјал Colorblindness Корективни Рамка Чаши за Црвено‑Зелената Слепи Унисекс W/

Jopwkuin слепило на бои Очила за Мажи Корективни Очила Flippable Клип На Леќа Унисекс КОМПЈУТЕР Материјал Colorblindness

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

ВИДИ БОИ НОРМАЛНО : Ова Боја на Слепите Очила се дизајнирани за да се помогне да се минимизира искривувањето и ќе го зголеми контрастот за сите бои - не само зелена, црвена, жолта или сина.нашите боја слепи очилата се опремени со најнова технологија леќи кои се подобри од сите бои.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ СЕКОЈДНЕВЕН ЖИВОТ : Нашите слепи боја, очила може да се постигне животот се менува резултати за само една работа.Види реално боја за прв пат и да се сврти изми-надвор боја во светли, живописни бои.Искуство вистинската убавина на светот во сценско локации на отворено и во затворен простор, додека гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, сурфање на Интернет и многу повеќе.СТИЛСКИ и МОДЕРЕН : Дизајн со единствена светлина филтер технологија и специјални огледало обвивка за да се заштити против отсјај.Ние се донесени постојната технологија и работеше со водечки експерти за да се развијат нови и значително да ја подобри резултати за целата боја слепи заедница.ЛЕСНИ & СТИЛСКИ БОЈА BLINDNESSGLASSES за мажи кои не сакаат да се жртвува стил за функционалност.Направени од КОМПЈУТЕР материјал, нашите удобен боја слепило очила ќе стане вашиот одат-на очила.ДОБАР ПОДАРОК : Ова е одличен подарок за луѓе со црвено-зелено слепило за да им помогне да се доживее животот се менува настани.Функција : 1. Посебен слој на леќа која може да филтер специфични бранови должини на светлината, дозволувајќи им на бојата слепи луѓе да се подобри бојата резолуција способност. 2. Ви овозможува да видите повеќе живописни сцена, се чувствува како филтерот е инсталиран на очила, што може да се почувствува ефект на боја подобрување од носење. 3. Модерен изглед, не се разликува од обичните очила за сонце, погодна за двете машки и famale. 4. Слепи боја, очила за да може ефективно да се подобри вашата визија боја, додадете очила степен за да ги собере луѓето кои страдаат од двете боја слепило и кратковидост. 5. Мозокот може да се направи разлика помеѓу црвени и зелени бои со анализирање и споредување на боја разлика помеѓу двете очи.Спецификација : Предмет Тип : Colorblindness Корективни Очила Материјал : PC Боја : Како на Слики Прикажани Стил : Унисекс Целосна Рамка Очила Спектакл Случај : Yes Пакет Листа : 1 x Colorblindness Корективни Glasses1 x Бришејќи Партал Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Item Type:
Colorblindness Corrective Glasses
Material:
PC
Color:
As Pictures Shown
Style:
Unisex Full Frame Glasses
Spectacle Case:
Yes
Package List:
1 x Colorblindness Corrective Glasses1 x Wiping Rag :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Им се допаѓа и на купувачите