.

.

Корективни Очила Flippable Клип На Леќа Унисекс TR Материјал за Црвено-Зелено Слепило,Црвена Зелена Colorblindness Очила Модерен Анти-Отсјај Унисекс Боја Слепило Очила за Надв

Корективни Очила Flippable Клип На Леќа Унисекс TR Материјал за Црвено-Зелено Слепило,Црвена Зелена Colorblindness

мислење на клиентот:

DEN 1692.00
Достапност
Во достапна форма

НЕ постои РИЗИК НАБАВКА : Ние нудиме 90 дена нема причина да се разменат или да се вратат гаранција, ако не ви се допаѓа нашиот производ, или имате некои прашања со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни коментари, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ СЕКОЈДНЕВЕН ЖИВОТ : Нашите слепи боја, очила може да се постигне животот се менува резултати за само една работа.Види реално боја за прв пат и да се сврти изми-надвор боја во светли, живописни бои.Искуство вистинската убавина на светот во сценско локации на отворено и во затворен простор, додека гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, сурфање на Интернет и многу повеќе.ВИДИ БОИ НОРМАЛНО : Ова Боја на Слепите Очила се дизајнирани за да се помогне да се минимизира искривувањето и ќе го зголеми контрастот за сите бои - не само зелена, црвена, жолта или сина.нашите боја слепи очилата се опремени со најнова технологија леќи кои се подобри од сите бои.СТИЛСКИ и МОДЕРЕН : Дизајн со единствена светлина филтер технологија и специјални огледало обвивка за да се заштити против отсјај.Ние се донесени постојната технологија и работеше со водечки експерти за да се развијат нови и значително да ја подобри резултати за целата боја слепи заедница.ЛЕСНИ & СТИЛСКИ БОЈА BLINDNESSGLASSES за мажи кои не сакаат да се жртвува стил за функционалност.Направени од КОМПЈУТЕР материјал, нашите удобен боја слепило очила ќе стане вашиот одат-на очила.Функција : 1. Ефективно подобрување на вашата боја визија и да се подобри бојата резолуција, која погодно за вашиот секојдневен живот. 2. Усвојување на единствен филтер технологија и специјални огледало слој дизајн за да се спречи отсјај. 3. Со посебен слој на леќа која може да филтер специфични бранови должини на светлината, дозволувајќи им на боја слепи луѓе да се подобри бојата резолуција. 4. Мозокот се постигнува ефект на разликување црвени и зелени бои со анализирање и споредување на боја разлика на објекти. 5. Со модерен и исклучителен изглед, погоден за мажите и жените.Спецификација : Предмет Тип : Боја Слепило Очила Материјал : TR Стил : Унисекс поле на Примена : Погоден за ликовни уметности, хемиско инженерство, градежништво, дизајн, итн.Пакет Листа : 1 x Боја Слепило Очила 1 x Очила Случај .

Клучни карактеристики

Item Type:
Color Blindness Glasses
Material:
TR
Style:
Unisex
Scope of Application:
Suitable for fine arts, chemical engineering, construction design, etc.
Package List:
1 x Color Blindness Glasses :
1 x Glasses Case :
  :

Им се допаѓа и на купувачите